DISPOZICNI RESENI OBÝVÁKU S KUCHYNÍ

Daný prostor je využit jako relaxační část a varná část se širokým kuchyňským ostrůvkem, který slouží nejen jako pracovní plocha, ale současně jako jídelní stůl.

 VIZUALIZACE BUNGALOV VITKOV sedačka

Pohled na relaxační část s koženou sedačkou a krbem z kamene a s posezením u teplého zdroje. Styl interiéru je laděn do English Cottage stylu dle přání klienta. Konferenční stolek u sedací soupravy je nahrazen úložnou truhlicí.

VIZUALIZACE KUCHYNĚ BUNGALOV VITKOV

Kuchyňská linka je vyrobena ve stylu English Cottage. Za stylový sporák Nordica America je ručně vyrobena originální mozaika, jejíž vzor koresponduje se vzorem u krbu skládananý z kamenů. Kuchyňský ostrůvek je dostatečně široký, aby sloužil jako pracovní plocha a z druhé strany jako jídelní stůl.

DETAIL SEDAČKA-BUNGALOV VITKOV

Konferenční stolek u sedací soupravy je nahrazen úložnou truhlicí. Polštářky na kožené sedačce jsou ušity z látky s rostlinným dekorem typickým pro English Cottage styl.

BUNGALOV VITKOV pohled na TV

Skříňka vyrobená na míru je částečně uzavřená kovovou mřížkou. Vnitřní osvětlení vytváří přes vzor zajímavý efekt.

DETAIL KUCHYNĚ S MOZAIKOU

Detailní pohled na sporák Nordica America a část kuchyňské linky. Stěna sporáku je opatřena originální mozaikou. Rostlinný motiv květu se opakuje i v čele krbu.

KACHLE NAD SPORÁKEM

Ukázka vpravo vytvořené mozaiky v reálu- v tomto případě schody a bok schodiště. Podobný motiv použit na stěnu za sporákem Nordica America.

VÝSTUP ZVRCHU

Jedinečný a originální krb na obrázku vpravo skrývá v sobě i úložné prostory na dřevo.

NÁVRH KRBU

Návrh krbu jednoduchého designu dle přání klienta . Hvězda z kamenů tvarově koresponduje s motivem u kuchyškého sporáku.

BUNGALOV VITKOV s mozaikou 2_podlaha

Dřevěná podlaha v celém prostoru místnosti