Interiérový design bytů, domů Praha, Brno

Pro své zákazníky, navrhuji vždy nejvhodnější řešení, které vychází z potřeb a životního stylu uživatelů. V tom podle mě spočívá kvalita bytového návrháře. Ve své práci vždy na prvním místě vycházím z praktické využitelnosti a obyvatelnosti navrhovaných prostor.

Ať je navrhovaná plocha jakkoli velká v prvním plánu je potřeba vždy uvažovat o uživatelnosti a racionálním užití jednotlivých zón, ve své funkci řešeného objektu. Dnes máme možnost vidět celou řadu nádherného designu interiérů, ve kterých se podle mě nedá ani bydlet ani pracovat. V takto sice krásném, ale nedomyšleném interiéru, to skončí vždycky stejně, majitel prostor následně zabydlí, změní a doplní potřebnými předměty a z původního vyváženého konceptu nic moc nezbude.

Po realizaci interiéru podle kvalitního návrhu se podle mě nemusí nic měnit, dodělávat ani doplňovat. Klient prakticky využívá, podle svých představ funkci prostoru a není ani rozrušena vyváženost navrženého konceptuálního tvarového stylu a harmonie barevnosti.