Design a návrh bytů a domů v Praze a Brně

Povedený bytový design ve Vámi zvoleném stylu umí například z pokoje panelového bytu, nebo ze staršího domu udělat zcela nový a originální prostor. A není to jen o penězích. Ve své práci, vždy vycházím podle přesně zadaného rozpočtu a představě klienta o konečných nákladech interiérové proměny. Někdy je to opravdu výzva

Na malé ploše pokoje panelového bytu, s nízkým rozpočtem, vymyslet řešení a navrhnout praktickou a hezkou místnost, není vůbec jednoduché. A i v tomto případě, se držím v návrhu svého kréda: nápad, originalita, pokud možno nepoužité řešení. Nerada se opakuji a vymyslet v návrhu praktickou využitelnost a nové stylové řešení je právě to, co mě na práci interiérového designera těší nejvíce. V každém interiéru se dá vymyslet nápaditá dispozice či dispoziční řešení umístěné v kreativních plochách s výběrem zajímavého detailu, který udělá z bydlení nevšední zážitek pro uživatele i jejich návštěvníky.

I u nás je čím dál tím víc lidí, kteří preferuji hezké a stylově čisté prostředí ve kterém chtějí žít, pracovat a odpočívat. Za důležité považuji také zohlednit tradici a styl, v jakém se objekt nachází a ten by se měl alespoň částečně promítnout do této nově navrhované interiérové proměny.