Návrh interiérů venkovských domů, usedlostí, sídel a objektů

Mým oblíbeným tématem a inspirací pro návrh interiérů je toskánský a francouzský venkov, anglický country styl, vintage a etno. Jsem narozena ve znamení vodnáře a i když chci něco udělat stejně, vždycky mi to vyjde jinak. U návrhů interiérového designu mě tato vrozená vlastnost pomáhá. Navrhnout stejné řešení u mě vlastně ani nejde a zákazník pro kterého pracuji ode mě dostane vždy originál

Klienti, kteří se chtějí pohybovat, pracovat a žít ve funkčním, estetickém prostředí s příběhem, který reflektuje jejich současnost a předpokládá budoucí vývoj, vlastně požadují vždy originální řešení šité na míru. Nabízím Vám vypracování designového návrhu Vašeho domu, bytu, kanceláře, firmy, restaurace, kavárny, komerčního prostoru, venkovského domu, ale také i jednotlivého pokoje. Navrhnu Vám a zpracuji interiérový design podle Vašeho zadání.

Poskytuji služby v oblasti bytového návrhářství zaměřené na vnitřní prostory budov, bytů, domů a provozoven. Pokud uvažujete o změně podoby vašeho stávajícího interiéru, potřebujete vymyslet a vyřešit jeho praktické a účelné využití podle stylu, který se Vám líbí,

ráda Vám pomůžu a návrh interiéru vypracuji buď podle přesného zadání, nebo odhadnu a pokusím se co nejblíže naplnit, Vaše představy o zařízení, odpovídající Vašim požadavkům.

Pokud plánujete rekonstrukci a upřednostňujete originální a zároveň praktický prostor pro bydlení a práci – vyzkoušejte služby bytového designera. Návrh řešení interiérů poskytuji také u nově postavených domů, bytů a komerčních budov. Nejraději, ale navrhuji interiéry u starých venkovských domů ve stylu anglického, francouzského či toskánského venkova.