Pohled na kuchyni vyrobenou na míru podle mého návrhu. Korpus kuchyně jsem zakoupila v prodejním řetězci s nábytkem. Dvířka a zadní část byla vyrobena ve stolařské dílně. Materiálem je kartáčovaná dubová dýha. Úložný prostor u ostrůvku má v liště posuvná dvířka. Na jídelním stole je ubrus z látky přivezený z cest po Indonésii. Obrazy v bytě jsou originály od mého kamaráda.

loft brno pohled kuchyne

Dřez jsem zvolila z černého granitu, který je vhodný do loftového bytu v industriálním stylu a současně se dobře udržuje. V pozadí je schodiště z ocelových nosníků vedoucí do otevřené ložnice na galerii s postelí a solitérní vanou.

brno loft pohled z kuchyne

Na stěnu za kuchyňskou linku jsem vyrobila mozaiku z bílých zbytků kachliček. Interiér je dle mého názoru díky tomu originální a neobyčejný a údržba stěny je bezproblémová.

loft byt mozaika

Ložnice se solitérní vanou na galerii. Z vany je možné za letních večerů pozorovat střešním oknem hvězdy:)

loznice loft brno

Vrchní část bytu – tedy galerie – tvořena ocelovým nosníky zvětšuje užitnou plochu bytu. Je ohraničena zábradlím s bezpečnostním sklem.

pohled loft brno zabradli

V relaxačním koutě je ponechána stěna s původní režným zdivem – tedy odhalenými cihlami, které jsou ošetřeny penetračním nátěrem proti prašnosti.  Koberec je dovezen z Marockého pouličního trhu.

pohled od vany loft brno

Koupelna se světlem v industriálním stylu. Skříňku jsem dle mého návrhu nechala vyrobit. Také radiátor je v daném stylu. Hvězdicovitý tvar u koupelnové baterie koresponduje se stejným tvarem na dlažbě podlahy i na stěně.

koupelna loft byt brno

Pohled na galerii v patře sloužící jako ložnice se solitérní vanou.

pohled od vany loft brno

Kuchyňský ostrůvek s pračkou a úložným prostorem z opačné strany ostrůvku je úložný prostor na čistící prostředky, žehličku apod.

pohlad na kuchynsky ostruvek

Ukázka vyrobených dekorací do interiéru, které jsou na prodej na mém webu. Originální dekorace jsou v životní velikosti a dodají  interiéru zajímavý a originální prvek. Mohou se stát vhodným svatebním dárkem nebo ke kulatinám muže či ženy.

torzo loft byt brno

Stěnu u schodište vedoucí na galerii dekoruje torzo, které jsem pomalovala výraznými barvami a vzory.

torzo u schodiste

V bytě je celá podlaha pokryta vinylem s dekorem betonu, který je vhodný do industriálního stylu. Zárověň je tento typ podlahové krytiny cenově dostupný a nenáročný.

loftovy-byt-brno