Napsali o mně

-Únor 2020-

Velkorysé prostory a vysoké stropy, železné schody, ochozy a galerie, okna od stropu až po podlahu, vana v ložnici, nebo spíš vedle postele, protože tady se nehraje na žádné klasické, funkční rozdělení na pokoje. Vítejte v loftech, prostorech neomezených možností, které ale rozhodně nejsou pro každého.

lofty

 
 


-Březen 2019-

Pojďme se společne podívat do jednoho brněnského loftového bytu. Designérka Pavlína Lipková v něm zájímavě zkombinovala industriální prostor bývalého skladu a doplňky ve stylu etno.

byt loft brno

 

-Říjen 2017-

Krajina českomoravské vrchoviny jen málokoho nechá chladným. Její magický půvab uchvátil i rodinu výtvarnice Pavlíny lipkové. Do rekonstrukce bývalé zemědělské usedlosti se s manželem pustili naplno již v roce 2000 a vlastním srdcem i vlastníma rukama jí vdechli jedinečnou poezii.

lipkova interierdesign

 

-19. Duben 2017-

Pavlína Lipková je vodnář mezi kameny

Tak dlouho hledali manželé Lipkovi pro ně ideální chalupu, na kterou by mohli z Brna jezdit, až našli. Na tak kouzelném místě, že tam dnes, po letech budování, vlastně bydlí i pracují. Pavlína Lipková navrhuje klientům interiéry a specializuje se na ruční výrobu mozaiky. Vlastní domov, jak vidno, nešidí.


 

-10. Červen 2016-

Kamenná usedlost ve stylu francouzského venkova

Starý dlouhá léta neobývaný dům se nacházel na samotě obklopen přírodou a lesy. Bohužel byl v dezolátním stavu a potřeboval celkovou rekonstrukci. Požadavkem majitelů bylo zachovat co nejvíce historických detailů a původního zařízení, které dodávají místu osobitost a unikátní vzhled. Celkového návrhu exteriéru a interiéru se chopila sama majitelka, interiérová designérka Pavlína Lipková. –> celý článek


 

-4. Červen 2016-

DŮM INSPIROVANÝ FRANCOUZSKÝM VENKOVEM VÁS NADCHNE!

Na počátku stálo rozhodnutí čtyřčlenné rodiny přestěhovat se z města na venkov. Vysnili si dům na samotě s dobrou dojezdovou vzdáleností do Brna a objevili venkovskou usedlost uprostřed přírody. Manželé hledali ideální místo pro nový domov poměrně dlouho, ale nakonec se jim podařilo najít takové, které je zcela okouzlilo a zároveň splňovalo jejich požadavky – kamenný statek v malé vesničce s celkem dvanácti obyvateli. –> celý článek