obyvak pohled od male lampy

Asijský investor si přál navrhnout interiér domu v tradičním evropském stylu, který je pro ně exotický a přitažlivý. Dům byl vyprojektován s vnější podobou v koloniálním stylu, který ovlivnil i vnitřní podobu pokojů. Anglický styl byl pro klienty preferovaný.

Klient si přál vzdušné prostory se zařízením v anglickém stylu.

Interiér obývák

Otevřený prostor je řešen vstupní halou propojenou  s obývacím pokojem sousedícím s jídelnou s posuvnými dveřmi do kuchyně. Zadání od klienta znělo, že upřednostňují obývací pokoj  v anglickém stylu, který se jim líbí. Obrázky na stěně jsou ruční kresby tužkou, úhlem a perokresby.

 

 

Interiér jídelna

Na klientův oblíbený anglický styl v obýváku navazuje jídelna, která je oddělena od kuchyně posuvnými dveřmi dle zadání.

 

 

Interiér dívčí pokoj pro romantickou dívkou

Pokoj v domě určený pro dceru klienta je v romantickém stylu. Šatní skříň, komoda a stolek pod TV s polici zajišťuje dostatečné množství úložných prostor.

 

 

Interiér ložnice rodičů se šatnou

Ložnice rodičů je navržena tak, aby korespondoval klientův oblíbený anglický styl s ostatními místnostmi.

 

 

Interiér pokoj pro hosty

Klient si přál zařídit ložnici pro hosty jednoduchým způsobem, přesto aby působila útulně.

 

 

Interiér ložnice pro návštěvy

Tato ložnice je menší prostor než předchozí ložnice. Je určena jako náhradní pokoj pro hosty v případě většího množství hostů.

 

 

Interiér herna

Po ujasnění s asijským klientem, co očekává od místnosti s názvem Family room, jsem došla k závěru, že tato místnost má být jakousi hernou a místem setkávání rodinných příslušníků či jejich návštěv.